| # 4 | 2010.06.17, 10:52 |
![]() c. | Sama mam tą chorobe. Niedawno dopiero dowiedziałam się ze jest to choroba. Co do lekarzy i szpitali własnie tam dowiedziałam sie ze jest to hirsutyzm. Przed pójściem do szpitala myślałam o tych wszystkich lekarzach, pielęgniarkach i studentach którzy będą oglądać moje ciało z nadwagą i nadmiernym owłosieniem. Ogarniała mnie panika, "bo co tez oni sobie pomyslą?!" . Ale pomyślałam sobie tak ze oni maja to na codzień. Ze oni to zrozumieją. I było mi łatwiej. I nie widziałąm zszokowanych spojrzeń typu "boże jak ona wyglada?!". Naprawde dziewczyny lekarzy nie ma sie co obawiać!! :) Gorzej jest ze zwykłymi ludźmi ,którzy nie znają tej choroby, lub nie wiedzą ,że wogole taka choroba jest! Oni reagują zupełnie inaczej. . . Niestety nasze społeczeństwo nie jest tolerancyjne, wyrozumiałe dla "inności" . . . A przecież niektóre kobiety naprawde nic z tym nie mogą zrobić. . . Uważam ,że np w TV powinni choć troche powiedzieć o tej chorobie. Niech ludzie sie dowiedzą ,że nie chodzi o to ze kobieta nie chce o siebie dbać czy cos. . . Że czasem naprawde jest to dla niej cholernie trudne. . . Pozdrawiam i życzę powodzenia w walce z h. !! :) |
| # 3 | 2010.06.09, 16:51 |
![]() dwudziestolatka | strasznie beznadziejna choroba z która też sie borykam :( . . . a artykul lekki . . w sam raz zeby komus kto nie wie z czym to sie je cos niecos nakreslic o tej przypadlosci |
| # 2 | 2010.04.22, 09:23 |
![]() Owłosionej szukam | Mnie się ten model bardzo podoba. I znaleźć nie mogę. |
| # 1 | 2010.02.20, 20:35 |
![]() Milena | Niestety, sporo z tego to prawda. osobiście nie depiluję się regularnie, bo często nie mam po prostu czasu, aby przed np. wyjściem do pracy/ na uczelnię zdołać jeszcze spędzić godzinę czy dwie na randce z kremem czy depilatorem. Robię to tylko, gdy koniecznie trzeba pokazać nogi czy założyć koszulkę bez rękawów, ale rzadko kiedy osiągam w ogóle jakiś zadowalający efekt depilacji. O okolicach bikini nie ma nawet co mówić. Ani o dodatkowych włoskach na klacie. Nie zawracam sobie tym głowy, bo nie mam faceta i pewnie nigdy go nie znajdę (nadmierne i grube owłosienie to nie jedyny problem mojego wyglądu, więc z takim naciskiem mediów na idealny wygląd nie ma szans, szczególnie bez możliwości gładkich nóg- zawsze szorskie), ale o tej sytuacji ze szpitalem nawet nie pomyślałam. . . . kurczę, faktycznie przekichane! No ale przecież jak kobieta jest na oddziale np. przewlekle chora to co, kuśtyka do łazienki i się goli, nawet taka normalnie owłosiona? Przecież nie każda idzie do razu na laser ( inie każdej on pomaga) a owłosienie odrasta. Jak ludzie tacy jak lekarze, na co dzień mający do czynienia z ludzkim ciałem, mają się gorszyć i udawać, że kobiety są idealnie gładkie z natury, to wesołe czasy nastały. . . |
Ubezpieczenia – na wszelki wypadek...
Nastawienie czy wykształcenie – co ci pozwoli więcej zarobić?
Dzień Kobiet – krótka historia i kilka mitów
Czy masz wpływ na własne życie?
Chcę być szczupła, ale mi się nie chce!
Dlaczego jeszcze nie masz swojego coacha?
Hirsutyzm. Kiedy kobieta nie jest gładka jak jedwab
Aktywność fizyczna - jak ją pokochać?
Ładna skóra? Witamina A!
10 sposobów na podryw
Pranie i sprzątanie, czyli partnerstwo w praktyce
Czy małżeństwo jest pułapką, czyli zanim weźmiesz ślub...
Bicie jest głupie
Wyciągałam z szafy kołdrę... Poród domowy
Poród. Dlaczego się go boimy i czy strach ma sens?
Depilacja brazylijska - słodka i tajemnicza
W upał w rajstopach
Czy kolagen pozwoli zachować ci młodość?
Lew
Znaki zodiaku
Byk i miłość z innymi znakami zodiaku| wSukience.pl | polityka prywatności kontakt |