komentowany artykuł:

Jak rzucić słodycze?
Jak rzucić słodycze?
Myślałam, że nie uda mi się absolutnie nigdy. Próbowałam sto razy, jadłam chrom, próbowałam nie kupować słodyczy i ssało mnie i ssało. Nie pomagało nic. Pewnie to bardzo dobrze znacie...Aż w końcu wpadła mi w ręce cudowna książka (i to nie był przypadek!) o jedzeniu. Nie było tam żadnego liczenia kalorii ani grożenia palcem. Były za to dużo rozdziałów o naturze jedzenia, naszych psychicznych nawykach i tym, jaki i dlaczego mamy stosunek do słodyczy.
 

liczba komentarzy: 9

# 92015.10.04, 23:01

Moska90
Rzetelny artykuł, gratuluję. W ogóle warto zgłębiać tę tematykę. Mi bardzo pomogła wiedza z www. dziennikzachodni. pl/artykul/3788543,olej-kokosowy-100-bio-extra-virgin-tloczony-na-zimno-gdzie-kupic-wlasciwosci-opinie,id,t. html Stosując się do tych zaleceń można naprawdę odmienić swoje życie, zdrowie i samopoczucie :)
# 82015.01.24, 07:06

r.
Profesjonalnie napisane Uklon. r.
# 72014.06.11, 15:39

Marcin
Też należę do grona czekoholików. Szukam różnych substytutów, by zastąpić wysokokaloryczne produkty rzeczami, które az tak nie odbiją się na moich zębach i organizmie. Dziękuję bardzo za wpis. Dostarczył mi sporo informacji. copywritinginternetowy. pl/
# 62014.02.01, 21:00

Tina
Witam,
Jeżeli chcecie rozpocząć walkę z cellulitem polecam zapoznanie się z blogiem cellulitowo. pl/ znajdziecie tam wszelkie niezbędne wskazówki o walce z nim. Zaglądnijcie również na stronę o body wrappingu naturica. pl/body-wrapping-cellulit. Moja znajoma mnie do tego przekonała zresztą nie musiałam za bardzo ponieważ widziałam efekty:)
Od poniedziałku zaczyna,:)
Życzcie mi powodzenia!
# 52014.01.20, 21:33

Zosia
Ja nie mogę rzucić chipsów i popcornu :/ Kiedy próbuję (np. dzisiaj), to tym bardziej mam na to ochotę :/
# 42013.09.21, 17:02

bella
Ja zucilam slodycze 6 mies. temu i schudlam 13 kg. Jedyne slodycze ktore jem to sa owoce i to nie wszystkie. Na poczatku jest ciezko ale puzniej czlowiek sie przyzwyczaja. Nigdy nie czytalam tej ksiazki ale wiem jedno ze jedzenie slodyczy to jak palenie papierosow poprostu jest to glupi nalog!!
# 32013.04.14, 14:13

sdf
Kakao jest złe? Chyba ten sztuczny syf sprzedawany w wyrobach "-podobnych". . . Otóż kakao jest dobre, ba, nawet bardzo dobre. Naturalne kakao zawiera duże ilości wapnia, magnezu, żelaza i fosforu. Do tego dochodzą jeszcze witaminy A,E i te z grupy B. Kakao działa pobudzająco na organizm (chociaż w mniejszym stopniu niż kawa), działa przeciwutleniająco, poprawia krążenie. W kosmetyce używa siego do wytwarzania preparatów działających nawilżająco, przeciwutleniająco i tonizująco. Oznacza to też poprawę metabolizmu komórek ich regenerację i działanie kojące. To wszystko to jednak tylko drobna część zalet, a pominę tryptofan i fenyloetyloaminę, która zawarte w kakao dają poczucie szczęści i błogości oraz lekkiej ekscytacji.
Co zaś do teobrominy. . . Używana jest w medycynie i ma wiele na prawdę pożądanych i pozytywnych zastosowań. Więc jednak nie jest taka zła. . . Plus, jeśli kakao jest złe bo zawiera ową substancję. To i kawa jest zła i herbata jest zła i to co zawiera guaranę. . . Zasada jest prosta. Wszystko dla ludzi tylko z głową i umiarem. Wody też nie powinno się pić w nadmiarze. . . .
# 22012.10.24, 09:33

gosia
co to za książka? Mogę prosić o tytuł i autora?
# 12012.03.11, 11:24

Aga
Bardzo ciekawy ten fragment! Na razie nie zniechęciło mnie to aż tak bardzo, ale może czasem przypomnę sobie o nim, gdy będę chciała sięgnąć po czekoladę. Fajnie by było przeczytać całą ksiazke.

szukaj

motto tygodnia

Przyszłość najtrafniej przewidzisz, kiedy ją wykreujesz. - Peter Drucker

uśmiechnij się

kariera

Matura po czterdziestce
Powiedzmy sobie szczerze – czy kobieta, która od lat na siebie zarabia, urodziła dzieci i zrobiła prawo jazdy – nie zda matury? Oczywiście, że zda.
 
Prawo jazdy też dla kobiet!
Chcesz mieć prawo jazdy? Robisz prawo jazdy? Jesteś kobietą? To świetnie! Coraz więcej kobiet jeździ po polskich drogach. Ty też możesz.
 
Jak zostałam feministką
Zostałam feministką tak dawno, że już nawet nie pamiętam kiedy. Przyczyniło się do tego grzeczne pisemko dla dziewcząt o nazwie „Filipinka”. Miałam naście lat.
 

psychologia

Szklanka do połowy pełna, czyli co zrobić, żeby mieć dobry humor?
Wszystkie znamy powiedzenie o szklance. Jest to banał nad banały. Nie zauważamy, że w życiu nasza szklanka wydaje nam się pusta, chociaż jest w połowie pełna.
 
Totalny dół i jak z niego wyjść
Jest dobra wiadomość dla nas wszystkich: bez względu na to, jak długo już siedzisz w swoim dołku, możesz z niego wyjść w każdej chwili.
 
Chcę być szczupła, ale mi się nie chce!
Ten tekst będzie bardzo subiektywny, bo napisany przeze mnie – miłośniczkę czekolad i ciastek tortowych. Więc na pewno nie powiem – zrezygnuj ze słodyczy.
 

zdrowie

Zaburzenia erekcji – czekać czy reagować?
Większość nic z tym nie robi. Jedni są przekonani, że zaburzenia erekcji same miną, nie szukają pomocy, drudzy wychodzą z założenia, że im to już nic nie pomoże
 
Chora na byczy głód. Bulimia.
Wymioty, środki na przeczyszczenie, intensywna gimnastyka lub głodówka. Tak właśnie może wyglądać bulimia – byczy głód.
 
Anoreksja – jakie są jej objawy?
Anoreksja, inaczej jadłowstręt psychiczny, nie była nigdy niczyją fanaberią. Chociaż niektórzy tak na nią patrzą. Pierwsze przypadki zostały opisane w XIX wieku
 

partner

Zdrada - to słowo brzmi strasznie!
Dlaczego słowo „zdrada” brzmi tak strasznie? To okropnie być tą zdradzoną osobą. Zdrada jest przedstawiana jako koniec świata. Ale czy naprawdę nim jest?
 
Jak kobietę poderwać, żeby nie oberwać, czyli...
W oczach mężczyzn bowiem jesteśmy jak szafy pancerne – wystarczy wystukanie odpowiedniego kodu, a już mamy rzucić się na szyję, rozłożyć nogi oraz wyjść za mąż.
 
Pranie i sprzątanie, czyli partnerstwo w praktyce
Wydaje się, że dla kobiet słowo „partnerstwo” jest oczywistą oczywistością. Toż w naszych czasach, w XXI wieku, tylko związek partnerski ma szansę przetrwania.
 

dziecko

Bicie jest głupie
Prawie rok temu ruszyła akcja „Bicie jest głupie”, której celem jest uświadomienie dorosłym, że bicie dzieci, nawet tzw. klapsy – są złem.
 
Poród i hormony
Prolaktyna, oksytocyna, adrenalina i endorfiny – czy są lepsze niż środki przeciwbólowe i antydepresanty?
 
Miłość czy dyscyplina?
Dzieci są jak kwiaty, potrzebują słońca. Kiedy są małe, rodzice są słońcem naturalnie, są wielkim autorytetem, świat dziecka kończy się i zaczyna na rodzicach.
 

uroda

Fluid, czyli podkład
Fluid, czyli podkład. I jego wielkie zalety w walce o naturalne piękno kobiet, czyli jak być grzeczną dziewczynką.
 
Czy kolagen pozwoli zachować ci młodość?
Kolagen – białko młodości. Kolagen jest białkiem, naturalnie wytwarzanym przez ludzki organizm.
 
Kosmetyki
Jak dobrać kosmetyki? Jakie są nam potrzebne na co dzień, a jakie od święta? Oto kilka najpotrzebniejszych informacji, które pomogą wybrać ci kosmetyki.
 

horoskop

Horoskop dla Pani Baran
Pani Baran to nadaktywna indywidualistka o porażającej sile woli. Pani Baran jest zdecydowana, silna, konkretna i nie sposób ją złamać. Jest wojowniczką.
 
Lew
Lew, podobno jak Byk, najczęściej jest znany i lubiany. Chociaż znają go prawie wszyscy, lubią głównie nauczyciele. Lew często lubi się wymądrzać, co irytuje
 
Waga
Waga bywa solidarna, uczciwa, zawsze jest razem z klasą, nie wyłamuje się ze wspólnych wagarów i wymiany ściągami. Nie koniecznie dlatego że bardzo ją to pociąg
 

polecamy również

wSukience.pl polityka prywatności   kontakt
motywacja i optymizm na każdej stronie