komentowany artykuł:

Jak rzucić słodycze?
Jak rzucić słodycze?
Myślałam, że nie uda mi się absolutnie nigdy. Próbowałam sto razy, jadłam chrom, próbowałam nie kupować słodyczy i ssało mnie i ssało. Nie pomagało nic. Pewnie to bardzo dobrze znacie...Aż w końcu wpadła mi w ręce cudowna książka (i to nie był przypadek!) o jedzeniu. Nie było tam żadnego liczenia kalorii ani grożenia palcem. Były za to dużo rozdziałów o naturze jedzenia, naszych psychicznych nawykach i tym, jaki i dlaczego mamy stosunek do słodyczy.
 

liczba komentarzy: 9

# 92015.10.04, 23:01

Moska90
Rzetelny artykuł, gratuluję. W ogóle warto zgłębiać tę tematykę. Mi bardzo pomogła wiedza z www. dziennikzachodni. pl/artykul/3788543,olej-kokosowy-100-bio-extra-virgin-tloczony-na-zimno-gdzie-kupic-wlasciwosci-opinie,id,t. html Stosując się do tych zaleceń można naprawdę odmienić swoje życie, zdrowie i samopoczucie :)
# 82015.01.24, 07:06

r.
Profesjonalnie napisane Uklon. r.
# 72014.06.11, 15:39

Marcin
Też należę do grona czekoholików. Szukam różnych substytutów, by zastąpić wysokokaloryczne produkty rzeczami, które az tak nie odbiją się na moich zębach i organizmie. Dziękuję bardzo za wpis. Dostarczył mi sporo informacji. copywritinginternetowy. pl/
# 62014.02.01, 21:00

Tina
Witam,
Jeżeli chcecie rozpocząć walkę z cellulitem polecam zapoznanie się z blogiem cellulitowo. pl/ znajdziecie tam wszelkie niezbędne wskazówki o walce z nim. Zaglądnijcie również na stronę o body wrappingu naturica. pl/body-wrapping-cellulit. Moja znajoma mnie do tego przekonała zresztą nie musiałam za bardzo ponieważ widziałam efekty:)
Od poniedziałku zaczyna,:)
Życzcie mi powodzenia!
# 52014.01.20, 21:33

Zosia
Ja nie mogę rzucić chipsów i popcornu :/ Kiedy próbuję (np. dzisiaj), to tym bardziej mam na to ochotę :/
# 42013.09.21, 17:02

bella
Ja zucilam slodycze 6 mies. temu i schudlam 13 kg. Jedyne slodycze ktore jem to sa owoce i to nie wszystkie. Na poczatku jest ciezko ale puzniej czlowiek sie przyzwyczaja. Nigdy nie czytalam tej ksiazki ale wiem jedno ze jedzenie slodyczy to jak palenie papierosow poprostu jest to glupi nalog!!
# 32013.04.14, 14:13

sdf
Kakao jest złe? Chyba ten sztuczny syf sprzedawany w wyrobach "-podobnych". . . Otóż kakao jest dobre, ba, nawet bardzo dobre. Naturalne kakao zawiera duże ilości wapnia, magnezu, żelaza i fosforu. Do tego dochodzą jeszcze witaminy A,E i te z grupy B. Kakao działa pobudzająco na organizm (chociaż w mniejszym stopniu niż kawa), działa przeciwutleniająco, poprawia krążenie. W kosmetyce używa siego do wytwarzania preparatów działających nawilżająco, przeciwutleniająco i tonizująco. Oznacza to też poprawę metabolizmu komórek ich regenerację i działanie kojące. To wszystko to jednak tylko drobna część zalet, a pominę tryptofan i fenyloetyloaminę, która zawarte w kakao dają poczucie szczęści i błogości oraz lekkiej ekscytacji.
Co zaś do teobrominy. . . Używana jest w medycynie i ma wiele na prawdę pożądanych i pozytywnych zastosowań. Więc jednak nie jest taka zła. . . Plus, jeśli kakao jest złe bo zawiera ową substancję. To i kawa jest zła i herbata jest zła i to co zawiera guaranę. . . Zasada jest prosta. Wszystko dla ludzi tylko z głową i umiarem. Wody też nie powinno się pić w nadmiarze. . . .
# 22012.10.24, 09:33

gosia
co to za książka? Mogę prosić o tytuł i autora?
# 12012.03.11, 11:24

Aga
Bardzo ciekawy ten fragment! Na razie nie zniechęciło mnie to aż tak bardzo, ale może czasem przypomnę sobie o nim, gdy będę chciała sięgnąć po czekoladę. Fajnie by było przeczytać całą ksiazke.

szukaj

motto tygodnia

Przyszłość najtrafniej przewidzisz, kiedy ją wykreujesz. - Peter Drucker

uśmiechnij się

kariera

Kiedy staniesz się kobietą sukcesu?
Jesteś już kobietą sukcesu? A lubisz w ogóle słowo „sukces”? Dla mnie słowo „sukces” przez długi czas było pojęciem z telewizji i kolorowych magazynów.
 
Wizualizacja - coś dla leniwych
Kiedy znajdziemy się w jakiejś konkretnej sytuacji, dzięki wcześniejszemu jej wyobrażaniu sobie, będziemy już wiedzieć, „co się zdarzy”.
 
Czy jesteś szczęśliwa w pracy?
Dzisiaj zła, stresująca praca potrafi wpędzić do grobu. Więc zrób wszystko, żebyś mogła w pracy być szczęśliwa! To w końcu całe osiem godzin dzień w dzień!
 

psychologia

Pierwsza pomoc motywacyjna
Dla tych, którym się chce i dla tych, kótrym się nie chce. Po przeczytaniu tego i tak Ci się zachce coś zmienić i pomyśleć na serio o swoim życiu.
 
Szklanka do połowy pełna, czyli co zrobić, żeby mieć dobry humor?
Wszystkie znamy powiedzenie o szklance. Jest to banał nad banały. Nie zauważamy, że w życiu nasza szklanka wydaje nam się pusta, chociaż jest w połowie pełna.
 
Co to znaczy asertywność?
Asertywność – co to jest? Czy asertywność jest dobra czy zła? Asertywność to odwaga, aby żyć w zgodzie ze sobą, nie krzywdząc innych.
 

zdrowie

Ładna skóra? Witamina A!
Witamina A zapewnia prawidłowy wygląd skóry. Zwiększa oporność na zakażenia. Osoby, które dużo pracują przy komputerze, potrzebują większych ilości witaminy A.
 
Witaminy - odkrycie XX wieku
Co prawda, witaminy zostały odkryte dopiero w XX wieku, jednak już od wieków domyślano się związku pomiędzy niektórymi chorobami, a właściwą dietą.
 
Zaburzenia erekcji – czekać czy reagować?
Większość nic z tym nie robi. Jedni są przekonani, że zaburzenia erekcji same miną, nie szukają pomocy, drudzy wychodzą z założenia, że im to już nic nie pomoże
 

partner

Zdrada - to słowo brzmi strasznie!
Dlaczego słowo „zdrada” brzmi tak strasznie? To okropnie być tą zdradzoną osobą. Zdrada jest przedstawiana jako koniec świata. Ale czy naprawdę nim jest?
 
Czy małżeństwo jest pułapką, czyli zanim weźmiesz ślub...
Ślub, małżeństwo – rzecz powszechna. A jednak małżeństwo może okazać się pułapką, a ślub może wiele zmienić. Jak się przed tym ustrzec? O czym pomyśleć?
 
Trójkąt... bo ja kocham dwie osoby
Zakładamy, że jedyną normalną związkową konstelacją jest para. Żyjemy w parach. Trójkąty i wszelkie inne wielokąty już z definicji są zepsute i podejrzane.
 

dziecko

Wyciągałam z szafy kołdrę... Poród domowy
Rodzić koniecznie w szpitalu? Moja pierwsza refleksja po moim porodzie domowym była taka: Kobieta rodząca ma w sobie niesłychaną siłę i moc sprawczą.
 
Miłość czy dyscyplina?
Dzieci są jak kwiaty, potrzebują słońca. Kiedy są małe, rodzice są słońcem naturalnie, są wielkim autorytetem, świat dziecka kończy się i zaczyna na rodzicach.
 
Poród i hormony
Prolaktyna, oksytocyna, adrenalina i endorfiny – czy są lepsze niż środki przeciwbólowe i antydepresanty?
 

uroda

Cosmelan – sposób na plamy i przebarwienia
Cosmelan - sposób na plamy i przebarwienia skóry twarzy, dłoni, przedramion. Koniec z bezskuteczną walką z plamami i przebarwieniami skóry.
 
Cera - piękna i świetlista...
Wygląd naszej cery zależy od genów i wieku, naszej diety, stylu życia, zdrowia, tego czy palimy papierosy lub przesiadujemy na słońcu, jak ją pielęgnujemy
 
Depilacja brazylijska - słodka i tajemnicza
Wosk czy cukier? W domu czy u kosmetyczki? Paseczek czy „biały tygrys”? Depilacja brazylijska, czyli jak skutecznie i bezpiecznie wydepilować wzgórek Wenery.
 

horoskop

Horoskop dla Pani Lew
Kobieta Lew jest piękna, dumna, zgrabna i dostojna. Kobieta Lew lubi być adorowana, lubi być w centrum zainteresowania.
 
Koziorożec
Koziorożce to ciekawe młode osoby. Przyjaciół od serca mają niewielu, ale za to niezwykle lojalnych..
 
Wodnik
Dziecko Wodnik bywa problematyczne. Nastolatek – Wodnik bywa problematyczny tym bardziej. Jeśli ktoś będzie łamał rodzicielskie zakazy to właśnie on.
 

polecamy również

wSukience.pl polityka prywatności   kontakt
motywacja i optymizm na każdej stronie