komentowany artykuł:

Jak rzucić słodycze?
Jak rzucić słodycze?
Myślałam, że nie uda mi się absolutnie nigdy. Próbowałam sto razy, jadłam chrom, próbowałam nie kupować słodyczy i ssało mnie i ssało. Nie pomagało nic. Pewnie to bardzo dobrze znacie...Aż w końcu wpadła mi w ręce cudowna książka (i to nie był przypadek!) o jedzeniu. Nie było tam żadnego liczenia kalorii ani grożenia palcem. Były za to dużo rozdziałów o naturze jedzenia, naszych psychicznych nawykach i tym, jaki i dlaczego mamy stosunek do słodyczy.
 

liczba komentarzy: 9

# 92015.10.04, 23:01

Moska90
Rzetelny artykuł, gratuluję. W ogóle warto zgłębiać tę tematykę. Mi bardzo pomogła wiedza z www. dziennikzachodni. pl/artykul/3788543,olej-kokosowy-100-bio-extra-virgin-tloczony-na-zimno-gdzie-kupic-wlasciwosci-opinie,id,t. html Stosując się do tych zaleceń można naprawdę odmienić swoje życie, zdrowie i samopoczucie :)
# 82015.01.24, 07:06

r.
Profesjonalnie napisane Uklon. r.
# 72014.06.11, 15:39

Marcin
Też należę do grona czekoholików. Szukam różnych substytutów, by zastąpić wysokokaloryczne produkty rzeczami, które az tak nie odbiją się na moich zębach i organizmie. Dziękuję bardzo za wpis. Dostarczył mi sporo informacji. copywritinginternetowy. pl/
# 62014.02.01, 21:00

Tina
Witam,
Jeżeli chcecie rozpocząć walkę z cellulitem polecam zapoznanie się z blogiem cellulitowo. pl/ znajdziecie tam wszelkie niezbędne wskazówki o walce z nim. Zaglądnijcie również na stronę o body wrappingu naturica. pl/body-wrapping-cellulit. Moja znajoma mnie do tego przekonała zresztą nie musiałam za bardzo ponieważ widziałam efekty:)
Od poniedziałku zaczyna,:)
Życzcie mi powodzenia!
# 52014.01.20, 21:33

Zosia
Ja nie mogę rzucić chipsów i popcornu :/ Kiedy próbuję (np. dzisiaj), to tym bardziej mam na to ochotę :/
# 42013.09.21, 17:02

bella
Ja zucilam slodycze 6 mies. temu i schudlam 13 kg. Jedyne slodycze ktore jem to sa owoce i to nie wszystkie. Na poczatku jest ciezko ale puzniej czlowiek sie przyzwyczaja. Nigdy nie czytalam tej ksiazki ale wiem jedno ze jedzenie slodyczy to jak palenie papierosow poprostu jest to glupi nalog!!
# 32013.04.14, 14:13

sdf
Kakao jest złe? Chyba ten sztuczny syf sprzedawany w wyrobach "-podobnych". . . Otóż kakao jest dobre, ba, nawet bardzo dobre. Naturalne kakao zawiera duże ilości wapnia, magnezu, żelaza i fosforu. Do tego dochodzą jeszcze witaminy A,E i te z grupy B. Kakao działa pobudzająco na organizm (chociaż w mniejszym stopniu niż kawa), działa przeciwutleniająco, poprawia krążenie. W kosmetyce używa siego do wytwarzania preparatów działających nawilżająco, przeciwutleniająco i tonizująco. Oznacza to też poprawę metabolizmu komórek ich regenerację i działanie kojące. To wszystko to jednak tylko drobna część zalet, a pominę tryptofan i fenyloetyloaminę, która zawarte w kakao dają poczucie szczęści i błogości oraz lekkiej ekscytacji.
Co zaś do teobrominy. . . Używana jest w medycynie i ma wiele na prawdę pożądanych i pozytywnych zastosowań. Więc jednak nie jest taka zła. . . Plus, jeśli kakao jest złe bo zawiera ową substancję. To i kawa jest zła i herbata jest zła i to co zawiera guaranę. . . Zasada jest prosta. Wszystko dla ludzi tylko z głową i umiarem. Wody też nie powinno się pić w nadmiarze. . . .
# 22012.10.24, 09:33

gosia
co to za książka? Mogę prosić o tytuł i autora?
# 12012.03.11, 11:24

Aga
Bardzo ciekawy ten fragment! Na razie nie zniechęciło mnie to aż tak bardzo, ale może czasem przypomnę sobie o nim, gdy będę chciała sięgnąć po czekoladę. Fajnie by było przeczytać całą ksiazke.

szukaj

motto tygodnia

Przyszłość najtrafniej przewidzisz, kiedy ją wykreujesz. - Peter Drucker

uśmiechnij się

kariera

Prawo jazdy też dla kobiet!
Chcesz mieć prawo jazdy? Robisz prawo jazdy? Jesteś kobietą? To świetnie! Coraz więcej kobiet jeździ po polskich drogach. Ty też możesz.
 
Kobieta proaktywna i Viktor Frankl
Proaktywność to po prostu postawa odpowiedzialności za siebie, za własne życie, z której wypływa inicjatywa i chęć działania.
 
Jak zostałam feministką
Zostałam feministką tak dawno, że już nawet nie pamiętam kiedy. Przyczyniło się do tego grzeczne pisemko dla dziewcząt o nazwie „Filipinka”. Miałam naście lat.
 

psychologia

Jak oswoić nagość i wyjść na plażę, na basen, do łóżka?
Nie przychodzimy na świat w obraniu. Są miejsca i sytuacje, w których ubranie jest zupełnie zbędne albo nawet bardzo przeszkadza, ale nie chcemy się rozebrać.
 
Dlaczego jeszcze nie masz swojego coacha?
Coaching jest jedną z form indywidualnego uczenia się. Celem jest zazwyczaj podniesienie jakości życia i kompetencji zawodowych.
 
Co to znaczy asertywność?
Asertywność – co to jest? Czy asertywność jest dobra czy zła? Asertywność to odwaga, aby żyć w zgodzie ze sobą, nie krzywdząc innych.
 

zdrowie

Ładna skóra? Witamina A!
Witamina A zapewnia prawidłowy wygląd skóry. Zwiększa oporność na zakażenia. Osoby, które dużo pracują przy komputerze, potrzebują większych ilości witaminy A.
 
Słoneczna witamina - witamina D
Naukowcy mówią, że codzienne przebywanie na świeżym powietrzu od kwietnia do października, przez 15 minut dziennie, zapewnia nam zapas witaminy D na cały rok.
 
Zaburzenia erekcji – czekać czy reagować?
Większość nic z tym nie robi. Jedni są przekonani, że zaburzenia erekcji same miną, nie szukają pomocy, drudzy wychodzą z założenia, że im to już nic nie pomoże
 

partner

Pranie i sprzątanie, czyli partnerstwo w praktyce
Wydaje się, że dla kobiet słowo „partnerstwo” jest oczywistą oczywistością. Toż w naszych czasach, w XXI wieku, tylko związek partnerski ma szansę przetrwania.
 
Zdrada - to słowo brzmi strasznie!
Dlaczego słowo „zdrada” brzmi tak strasznie? To okropnie być tą zdradzoną osobą. Zdrada jest przedstawiana jako koniec świata. Ale czy naprawdę nim jest?
 
Podrywanie dziewczyn dla początkujących
Trzy prawdy skutecznego podrywu: Dziewczyny to nie ryby. Dziewczyny to nie samoloty. Dziewczyny to nie telefony komórkowe.
 

dziecko

Poród naturalny, poród pełen magii!
Poród naturalny to nie tylko poród „siłami natury”. Poród naturalny to poród w życzliwym otoczeniu, w wodzie, lotosowy, z doulą, z partnerem a nawet na plaży!
 
Poród i hormony
Prolaktyna, oksytocyna, adrenalina i endorfiny – czy są lepsze niż środki przeciwbólowe i antydepresanty?
 
Wyciągałam z szafy kołdrę... Poród domowy
Rodzić koniecznie w szpitalu? Moja pierwsza refleksja po moim porodzie domowym była taka: Kobieta rodząca ma w sobie niesłychaną siłę i moc sprawczą.
 

uroda

Depilacja brazylijska - słodka i tajemnicza
Wosk czy cukier? W domu czy u kosmetyczki? Paseczek czy „biały tygrys”? Depilacja brazylijska, czyli jak skutecznie i bezpiecznie wydepilować wzgórek Wenery.
 
Cera - piękna i świetlista...
Wygląd naszej cery zależy od genów i wieku, naszej diety, stylu życia, zdrowia, tego czy palimy papierosy lub przesiadujemy na słońcu, jak ją pielęgnujemy
 
W upał w rajstopach
Kobiety noszą krótkie spodenki, a pod nimi grube czarne rajstopy! Chodzę i zastanawiam się: czy to moda, czy to wstyd?
 

horoskop

Horoskop dla Pani Byk
Pani Byk to osoba urodziwa, utalentowana, uduchowiona i bardzo sexy. A przy tym uczciwa aż do przesady. Lubi mieć pieniądze i wykopie je spod ziemi.
 
Horoskop dla Pani Baran
Pani Baran to nadaktywna indywidualistka o porażającej sile woli. Pani Baran jest zdecydowana, silna, konkretna i nie sposób ją złamać. Jest wojowniczką.
 
Panna
Powiedzieć o niej można „cicha woda”, gdyż zawsze wydaje się grzeczna, sympatyczna i posłuszna. Lecz nawet małoletnia Panna ma pewien temperament, skrywany...
 

polecamy również

wSukience.pl polityka prywatności   kontakt
motywacja i optymizm na każdej stronie